Srpen 2016

Marek Dědík byl minule ve finále, tentokrát se soutěží protančí s Olgou Šípkovou!

11. srpna 2016 v 11:42 | Anna |  Soutěžní páry
Další taneční pár v této významné soutěži utvoří aerobička Olga Šípková s již nám dobře známým Markem Dědíkem! Tohoto tanečníka mám strašně ráda, takže jsem šťastná, že zakotvil i v této řadě!

(Zdroj fotky: Super.cz)

Tuto ženu si určitě vybavíte, když se řekne dvojnásobná mistryně Evropy ve sportovním aerobiku. Čtyřikrát se stala mistryní ČR a jednou mistryní světa. Olga je vášnivou sportovkyní a podnikatelkou. V Praze má vlastní fitness studio a zaslechnout jste jí mohli i v Českém rozhlase, kde má svůj vlastní pořad. Šípková bude určitě zvyklá na tvrdou makačku, má vysportované tělo a sportovního ducha. Vzhledem k její kariéře aerobní sportovkyně bude dobře vnímat i hudbu.


Co si o ní myslím?
Sportovci jsou zvláštní. V soutěži byli tací, kteří tančit absolutně nezvládali, ale objevilo se i spousta takových, kterým právě jejich sportovní dráha k tanci pomohla. Právě teď vzpomínám například na Kateřinu Baďurovou. Olgu Šípkovou jsem osobně viděla, když projížděla naším krajem na kole. :) Jsem na její taneční kreace zvědavá...

Taneční partner Olgy Šípkové: Marek Dědík
Pro tohoto tanečníka mám slabost. Minulou řadu se probojoval až do finále s Jitkou Schneiderovou, kterým jsem bezpochyby fandila. Ve čtvrté řadě však vypadl jako první s herečkou Veronikou Žilkovou! Do letošní řady mu přeji hodně štěstí a spoustu zajímavých nápadů!

Máte už nějakého favorita? Vím, že je to zatím pouze o oblíbenosti, tomu komu se rozhodneme fandit zjistíme až po prvním večeru, kdy páry uvidíme tančit, ale stejně mne zajímají vaše názory. Tak sem s nimi. :D


Zpěvačka Anna K. bude tančit s Markem Hrstkou!

11. srpna 2016 v 11:21 | Anna |  Soutěžní páry
Zpěvačka Anna K. si StarDance užije s tanečníkem Markem Hrstkou! Myslíte si, že má tento pár šanci?

(Zdroj fotky: Super.cz)

Zpěvačku Annu K. známe asi všichni. Popová zpěvačka a skladatelka se vyléčila ze zákeřné nemoci a my ji strašně rádi uvidíme tančit ve StarDance. Vydala svou první desku Já nezapomínám, která byla velmi populární a do podvědomí lidí se zapsala s hitem Nebe. Má vydaných deset alb a získala i dvě ceny Anděl za obal k CD a za videoklip.
Rodačka z Vrchlabí miluje hudbu a právě to je důležité, když chcete tančit.
Moc se na ní těším!


Co si o ní myslím?
Tato žena je mi sympatická a myslím si, že má velkou šanci se v soutěži udržet co nejdéle. Já sice její hudbu neposlouchám, ale u lidí je tato zpěvačka oblíbená. Uvidíme, jak jí to půjde. Její účast v soutěži mne mile překvapila.

Taneční partner Anny K.: Marek Hrstka
Tak pokud se nepletu, tento tanečník v soutěži ještě nepředvedl svůj talent. Těším se na oba dva! Jsou zajímavým párem.

Já se už StarDance nemohu dočkat! A co vy? Jaké máte k letošní řadě zatím pocity?


Alpský lyžař Ondřej Bank provede po parketu Kamilu Tománkovou!

11. srpna 2016 v 11:06 | Anna |  Soutěžní páry
Třetími soutěžícími je bývalý alpský lyžař Ondřej Bank s Kamilou Tománkovou. Sportovcům to na parketě většinou jde. Těšíte se na tuto dvojici?

(Zdroj fotky: Super.cz)

Tento muž je mnohonásobný mistr České republiky v alpském lyžování. Byl úspěšný především ve slalomu. Jeho zářnou kariéru provázela častá zranění a tento rok se rozhodl kvůli kolenu ukončit sportovní kariéru. Je to nejlepší lyžař Česka a já se těším jak se bude hýbat do hudby. Sportovci jsou zvyklí na tréninky, na dřinu, na bolest. Ale přeci jenom, tanec je umění. Takže uvidíme...


Co si o něm myslím?
Ondřeje neznám, ale sportovci mne vždy zajímají. Navíc má strašně sympatickou taneční partnerku. Budu ho soudit podle toho, co nám nakonec předvede.

Taneční partnerka Ondřeje Banka: Kamila Tománková
Já mám tuhle tanečnici ráda a pokud se nepletu, tak je ve StarDance již potřetí. Tančila v první řadě s atletem Tomášem Dvořákem a na parket se vrátila v roce 2012 s Oldřichem Navrátilem. Se sportovcem má tedy zkušenost! Těším se na ni.

Budete jim fandit???


Po parketu se roztančí i Roman Zach s Andreou Třeštikovou!

10. srpna 2016 v 14:49 | Anna |  Soutěžní páry
Česká televize zveřejnila druhý soutěžní pár, kterým je herec Roman Zach a jeho taneční partnerka, která je ve StarDance nováčkem, Andrea Třeštiková. Bude jim to spolu slušet? Já myslím, že ano!

(Zdroj fotky: Super.cz)

Roman Zach je více než dvoumetrový herec, kterého jste mohli vidět například ve filmech Nikdo neměl diabetes, Hodina tance a lásky nebo Ženy v pokušení. Většina si ho asi jako já vybaví z českých seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Redakce, Cesty domů a v nejnovějším Ohnivé kuře. V roce 2005 získal cenu Týtý. Tento třiačtyřicetiletý herec skládá i scénickou hudbu pro divadlo a film. To vypovídá o tom, že má hudební sluch a tím pádem by se mu v soutěži mohlo dobře dařit.


Co si o něm myslím?
Tohoto herce mám ráda. Je mi sympatický a líbí se mi jak hraje. Uvidíme, jak tomuto dlouhánovi půjde tanec. Osobně bych mu přála, aby se v soutěži držel co nejdýl. Ale uvidíme, jak se mi bude líbit jako tanečník. :)

Taneční partnerka Romana Zacha: Andrea Třeštiková
Tato tanečnice je v soutěži poprvé a stala se vícemistryní ČR ve standardních tancích. Vypadá moc sympaticky, takže se už těším až se nám spolu předvedou na parketě.

Kdo už teď drží palce těmto sympatickým lidem???


První zveřejněnou soutěžící je Jana Plodková!

10. srpna 2016 v 14:19 | Anna |  Soutěžní páry
Jana Plodková je první zveřejněnou soutěžící z nové řady StarDance. Tato populární herečka se na tanečním parketě roztančí s Michalem Padevětem. Kdo jim bude držet palce?

(Zdroj fotky: Super.cz)

Možná jsem divná, ale tuto herečku jsem nikde zatím hrát neviděla. Od pohledu je mi velice sympatická a má i taneční postavu, tak uvidíme, jak se jí bude dařit. Tato půvabná herečka si zahrála ve filmech Protektor, Rozkoš, My 2, Vratné lahve,... Účinkuje i v pořadu Žrouti, který můžete shlédnout na Stream.cz.
Pětatřicetiletá herečka narozená v Jičíně získala v roce 2009 cenu Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Protektor. Můžete ji vidět i v divadle Na zábradlí.


Co si o ní myslím?
Jak jsem řekla, herečku jsem zatím hrát neviděla. Od pohledu je mi sympatická, ale to je vše. Těším se na první sobotní večer, kdy se předvede jako tanečnice. Do soutěže jí držím palce a přeji úspěch. :)

Taneční partner Jany Plodkové: Michal Padevět
Tak pokud se nepletu, tento tanečník ve StarDance ještě nebyl. Brzy však již zazáří a já se na jeho kreativitu při choreografiích těším.


Podobně takto představím další soutěžní páry... Jak se těšíte na tento pár? Myslíte, že má šanci uspět???


Nová řada StarDance již letos na podzim!

10. srpna 2016 v 13:55 | Anna |  Aktuality
Zdravím všechny tanečníky a příznivce té nejlepší televizní soutěže v Česku! Soutěže StarDance...

Již letos na podzim se na slavném tanečním parketě rozvlní deset tanečních párů z nichž jeden je vždy taneční profesionál a druhý slavná česká osobnost. Je jedno jestli jste herec, sportovec nebo kuchař, taneční soutěž StarDance dokazuje, že tančit může každý. Páry celý týden dřou ve zkušebnách, aby nám v sobotu večer ukázaly to nejlepší. Těšit se můžete na živou taneční hudbu, na nádherné šaty, na vaši oblíbenou, ale někdy krutou porotu,... Doufám, že letos bude hrát opět Moondance Orchestr Martina Kumžáka, že nás těmi úžasnými večery bude provázet Marek Eben s Terezou Kostkovou a modlím se, aby v porotě zasedl Zdeněk Chlopčík. StarDance je úžasná komunita lidí, která je nenahraditelná a jedinečná.

O letošní osmé řadě, se toho zatím moc neví. Zná se už osm tanečních párů, ale nic víc. Já vás budu o všech novinkách informovat a psát vám své pocity ohledně této soutěže.

Tak doufám, že se tu na blogu budeme pravidelně scházet a že tu společně vytvoříme skvělé místo provoňěné tancem, noblesou a elegancí...