Marek Dědík byl minule ve finále, tentokrát se soutěží protančí s Olgou Šípkovou!

11. srpna 2016 v 11:42 | Anna |  Soutěžní páry
Další taneční pár v této významné soutěži utvoří aerobička Olga Šípková s již nám dobře známým Markem Dědíkem! Tohoto tanečníka mám strašně ráda, takže jsem šťastná, že zakotvil i v této řadě!

(Zdroj fotky: Super.cz)

Tuto ženu si určitě vybavíte, když se řekne dvojnásobná mistryně Evropy ve sportovním aerobiku. Čtyřikrát se stala mistryní ČR a jednou mistryní světa. Olga je vášnivou sportovkyní a podnikatelkou. V Praze má vlastní fitness studio a zaslechnout jste jí mohli i v Českém rozhlase, kde má svůj vlastní pořad. Šípková bude určitě zvyklá na tvrdou makačku, má vysportované tělo a sportovního ducha. Vzhledem k její kariéře aerobní sportovkyně bude dobře vnímat i hudbu.


Co si o ní myslím?
Sportovci jsou zvláštní. V soutěži byli tací, kteří tančit absolutně nezvládali, ale objevilo se i spousta takových, kterým právě jejich sportovní dráha k tanci pomohla. Právě teď vzpomínám například na Kateřinu Baďurovou. Olgu Šípkovou jsem osobně viděla, když projížděla naším krajem na kole. :) Jsem na její taneční kreace zvědavá...

Taneční partner Olgy Šípkové: Marek Dědík
Pro tohoto tanečníka mám slabost. Minulou řadu se probojoval až do finále s Jitkou Schneiderovou, kterým jsem bezpochyby fandila. Ve čtvrté řadě však vypadl jako první s herečkou Veronikou Žilkovou! Do letošní řady mu přeji hodně štěstí a spoustu zajímavých nápadů!

Máte už nějakého favorita? Vím, že je to zatím pouze o oblíbenosti, tomu komu se rozhodneme fandit zjistíme až po prvním večeru, kdy páry uvidíme tančit, ale stejně mne zajímají vaše názory. Tak sem s nimi. :D

 


Komentáře

1 Barbora Barbora | 12. září 2016 v 20:50 | Reagovat

Podívej, zde jsem našla super kupóny http://slevovykupon.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama