Po parketu se roztančí i Roman Zach s Andreou Třeštikovou!

10. srpna 2016 v 14:49 | Anna |  Soutěžní páry
Česká televize zveřejnila druhý soutěžní pár, kterým je herec Roman Zach a jeho taneční partnerka, která je ve StarDance nováčkem, Andrea Třeštiková. Bude jim to spolu slušet? Já myslím, že ano!

(Zdroj fotky: Super.cz)

Roman Zach je více než dvoumetrový herec, kterého jste mohli vidět například ve filmech Nikdo neměl diabetes, Hodina tance a lásky nebo Ženy v pokušení. Většina si ho asi jako já vybaví z českých seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Redakce, Cesty domů a v nejnovějším Ohnivé kuře. V roce 2005 získal cenu Týtý. Tento třiačtyřicetiletý herec skládá i scénickou hudbu pro divadlo a film. To vypovídá o tom, že má hudební sluch a tím pádem by se mu v soutěži mohlo dobře dařit.


Co si o něm myslím?
Tohoto herce mám ráda. Je mi sympatický a líbí se mi jak hraje. Uvidíme, jak tomuto dlouhánovi půjde tanec. Osobně bych mu přála, aby se v soutěži držel co nejdýl. Ale uvidíme, jak se mi bude líbit jako tanečník. :)

Taneční partnerka Romana Zacha: Andrea Třeštiková
Tato tanečnice je v soutěži poprvé a stala se vícemistryní ČR ve standardních tancích. Vypadá moc sympaticky, takže se už těším až se nám spolu předvedou na parketě.

Kdo už teď drží palce těmto sympatickým lidem???

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama