Aktuality

Nová řada StarDance již letos na podzim!

10. srpna 2016 v 13:55 | Anna
Zdravím všechny tanečníky a příznivce té nejlepší televizní soutěže v Česku! Soutěže StarDance...

Již letos na podzim se na slavném tanečním parketě rozvlní deset tanečních párů z nichž jeden je vždy taneční profesionál a druhý slavná česká osobnost. Je jedno jestli jste herec, sportovec nebo kuchař, taneční soutěž StarDance dokazuje, že tančit může každý. Páry celý týden dřou ve zkušebnách, aby nám v sobotu večer ukázaly to nejlepší. Těšit se můžete na živou taneční hudbu, na nádherné šaty, na vaši oblíbenou, ale někdy krutou porotu,... Doufám, že letos bude hrát opět Moondance Orchestr Martina Kumžáka, že nás těmi úžasnými večery bude provázet Marek Eben s Terezou Kostkovou a modlím se, aby v porotě zasedl Zdeněk Chlopčík. StarDance je úžasná komunita lidí, která je nenahraditelná a jedinečná.

O letošní osmé řadě, se toho zatím moc neví. Zná se už osm tanečních párů, ale nic víc. Já vás budu o všech novinkách informovat a psát vám své pocity ohledně této soutěže.

Tak doufám, že se tu na blogu budeme pravidelně scházet a že tu společně vytvoříme skvělé místo provoňěné tancem, noblesou a elegancí...
 
 

Reklama